Тримери

Тримери

Categories

Відобразити як Таблиця Список

1 елемент

Сортувати у порядку збільшення
  1. Професійна машинка Moser Kuno 1887-0050
    Професійна машинка Moser Kuno 1887-0050
    Спеціальна ціна 10 084,36 ₴ Звичайна ціна 12 298,00 ₴
на сторінці

Машинки для бороди та тримери

Для стрижки волосся та бороди, а також окантовки зачіски необхідно мати якісну машинку та тример. Ці інструменти є в арсеналі кожного майстра, вони мають бути максимально зручними у використанні, легкими для тримання та мати якісні заточені леза. Машинки підходять для стрижки волосся як для чоловіків, так і жінок, а тримерами дуже зручно оформлювати бороду.

 

Ellio пропонує купити професійну перукарську техніку від відомих виробників Oster, Moser, Hairway, EUROSTIL та GA:MA з безкоштовною доставкою від 650 грн. Пропонуємо такі варіанти:

 

  • класична машинка для стрижки волосся, яку можна використовувати як тример для бороди, завдяки насадкам;
  • тример та машинка-тример для стрижки брів, волосся в носі та вухах;
  • машинка та машинка-тример для стрижки бороди та окантовки;
  • тример для окантовки.

Зручність цих інструментів полягає в універсальності, тому що однією машиною можна працювати одразу з волоссям та бородою. Якщо професійні машинки більш актуальні для майстрів салонів краси, то тримерами можна легко користуватись вдома, щоб вкоротити довжину бороди, поправити контур або зробити окантовку.

 

Чим тример відрізняється від машинки 

В першу чергу, варто розуміти, що хоча за призначенням ці два інструменти схожі між собою, все ж між ними є принципова відмінність: 

 

  • один з них тільки вкорочує волосся (машинка), інший — може зголити його майже під «нуль» (тример). За допомогою насадок кожен з них може замінити інший, але результат буде не таким якісним, як при користуванні цими інструментами за прямим призначенням; 
  • візуальна різниця: через те, що тример, в першу чергу, направлений на роботу з бородою, вусами та бакенбардами, він більш компактний та візуально менший за машинку, проте є різні комбіновані моделі, які дуже схожі на свого побратима.  Таку техніку зручно брати з собою, щоб освіжити бороду або зачіску;
  • машинка для стрижки не підходить для повного гоління обличчя та для роботи з жорстким волоссям, яке росте на ньому;
  • положення ножів: чим ближче леза до краю, там більше вони зріжуть, від цього і залежить мінімальна висота зрізу;
  • розмір робочої поверхні також різний, тому тримером зручно робити філігранну роботу та окантовку, а машинкою з великою поверхнею — працювати з великим об’ємом волосся.

 

Якщо пристрої розраховані на додаткові насадки, вони матимуть однакові функції, проте краще користуватись ними в тандемі: вкорочувати волосся машинкою, а надавати форму зачісці та моделювати — тримером. Прилади мають не заміняти одне одного, а доповнювати, або ж застосовуватися за конкретним призначенням.    

 

Різновиди перукарської техніки

У залежності від мети використання, є декілька факторів, на які слід звернути увагу при виборі. За типом живлення ці прилади бувають:

 

  • від мережі — зручно для салонів, адже не потрібно постійно заряджати акумулятор та змінювати батарейки;
  • від пальчикових батарейок підходить для подорожей, але не досить практично для частого користування;
  • від акумулятора — зручно і для домашнього використання, і для подорожей;
  • комбінована: від мережі + акумулятор — найоптимальніший варіант для будь-яких умов.

  

За типом мотора:

 

  • роторні: їх зазвичай обирають досвідчені барбери, адже такий тип більш потужний, менш гучний та має більш довготривалу експлуатацію, проте через це більше коштує; 
  • вібраційні: підходять для майстрів-початківців та домашнього використання. Вібраційний мотор працює гучніше та має меншу потужність, через що поступається роторному аналогу.   

 

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED