Бронзер

Бронзер

Categories

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.


Який бронзер для обличчя краще купити


При контуруванні та скульптуруванні обличчя важливо використовувати спеціальні, а головне якісні косметичні продукти. Для цього призначені рум'яна, скульптор та хайлайтер. На окрему увагу заслуговує бронзер, який не тільки коригує форму обличчя та певних зон, але також надає ефекту гарної та легкої засмаги. Щоб зробити підтягнуті вилиці, виразні риси обличчя та отримати акуратний овал, необхідно купити бронзер.


Який бронзер краще замовити в інтернет-магазині


Відмінність такого косметичного засобу у більш інтенсивному відтінку, ніж у скульптора. Часто він буває з дрібними мерехтливими частинками, що дозволяє замінити хайлайтер. Точки нанесення ті ж, що й у скульптора: у скроневій зоні, на вилицях та на підборідді на кордоні з шиєю. Умовно вони мають вигляд цифри “3”. Також за допомогою засобу можна візуально звузити носа.


Як і будь-які засоби для контурингу, бронзер також буває різним за формою та текстурою:

  • сухий - виглядає, як компактна пудра або рум'яна зі спресованим рефілом, такий тип зручно брати з собою, щоб виправляти макіяж протягом дня. Наноситься за допомогою пензлика або аплікатора. Наносити слід на припудрену шкіру, не рекомендується робити це поверх тональної основи, оскільки засіб може взятися плямами;
  • кремовий – ідеальний варіант для сухої шкіри, оскільки має текстуру крему із зволожуючими компонентами у складі. Відрізняється відмінною пігментацією, що дозволяє регулювати інтенсивність та добре нашарувати косметичний продукт. Легко розподіляється пальцями або вологим спонжем, таким чином можна зробити напівпрозорий шар для денного макіяжу, так і більш інтенсивний для створення вечірнього образу;
  • гелевий – має легшу консистенцію гелю, що дозволяє працювати з жирним типом шкіри. Такий тип менш жирний і маслянистий, легко тушкується спонжем або пальцями, швидко висихає і має високу стійкість. Наноситься на тональну основу до пудри;
  • рідкий - у вигляді сироватки або флюїду, наноситься за допомогою піпетки або дозатора. Також має високу пігментацію, легко тушкується і швидко висихає. Сумісний із жирним шкірним покривом.


Типи бронзерів за текстурою та різновидом відтінків


Перш ніж замовити бронзер в інтернет-магазині, необхідно визначитися з відповідним відтінком та ефектом. Якщо необхідно створити легкий денний макіяж, краще звертати увагу на матові варіанти – вони зроблять обличчя засмаглим і не перевантажать образ. Для вечірніх виходів та важливих заходів слід звернути увагу на сяючі варіанти, які містять мерехтливі частинки, найчастіше вони мають золотистий або мідний колір.


Також важливо враховувати тип шкіри, щоб не пересушити і не викликати надмірного вироблення шкірного сала. Для сухого типу краще використовувати зволожуючі кремові суміші. Для жирного – навпаки, не маслянисті, себорегулюючі, які дозволяють зберігати матовість. Що стосується кольоротипу, для блідої шкіри краще не використовувати занадто темні відтінки, вони підходять темноволосим і смаглявим людям.


В основному відрізняють три види тону шкіри, або кольоротипу:

  • теплий - у його власників зазвичай вени на руках мають зеленуватий відтінок. Їм підходять коричнево-золотисті бронзуючі продукти;
  • нейтральний – його власнику підходять практично всі відтінки, його можна розпізнати за синьо-зеленими венами;
  • холодний – його легко розпізнати за синюватим кольором вен, його власникам слід звернути увагу на сіруваті та сріблясті відтінки.
© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED