Хайлайтер

Хайлайтер

Categories

Відобразити як Таблиця Список

4 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці


Як правильно вибрати хайлайтер для бездоганного макіяжу


У макіяжі, як і у створенні образу, важливо правильно розставити акценти, які завершують макіяж. Для цього на фінальному етапі використовуються такі косметичні продукти, як рум'яна, бронзер, скульптор та хайлайтер. Останній надає ніжне чи інтенсивне світіння, залежно від текстури та консистенції. Щоб підсвітити обличчя, необхідно купити хайлайтер, його можна замовити у нашому інтернет-магазині Ellio.


Види хайлайтерів для макіяжу, типи та форми


Насамперед, необхідно визначити, в які зони на обличчі наноситься хайлайтер. По-перше, він розподіляється по вилицях, щоб візуально витягнути обличчя і підняти овал. Також він наноситься на спинку носа, щоб звузити його, в куточки очей для розширення форми, під бровами для отримання розкритих поглядів і на галочку верхньої губи, щоб зробити її об'ємнішою. Як і будь-який косметичний засіб, даний продукт відрізняється способами нанесення та різновидами. Серед них:

  • сухий, запечений – виглядає як компактна пудра, містить дрібні мерехтливі частинки. Наноситься пензликом або пальцями поверх пудри на необхідні зони обличчя, щоб підсвітити їх і зробити більш об'ємним;
  • кремовий – має відмінну пігментацію та приємну текстуру крему, яка наноситься на тональну основу до припудрювання. Виконує самі функції і відрізняється лише формою випуску. Щоб досягти більш інтенсивного блиску, можна нашарувати засіб;
  • рідкий - часто виглядає як флакон з піпеткою всередині, має більш рідку гелеву текстуру з мерехтливими частинками всередині. Як і кремова форма, рідка наноситься до пудри на тональний крем і розподіляється пензликом або пальцями;
  • твердий – у формі олівця чи стику, з його допомогою можна зручно підкреслювати області під бровами, у куточках очей, над губою та на спинці носа, оскільки він зручно промальовує лінії та розставляє крапки.

Хайлайтери бувають різних кольорів, це дозволяє вибрати відповідний варіант для різних кольоротипів шкіри. Рожевий та білий підходять світлошкірим дівчатам та блондинкам, а золоті та червоні – смаглявим та брюнеткам. Перламутрові текстури більш ніжно виглядають, а дуохромні, що переливаються кількома кольорами, як хамелеони, більш інтенсивні.


Правила нанесення хайлайтера


Перше, що потрібно пам'ятати – сухі текстури наносяться поверх сухих, а кремові поверх кремових. Це означає, що запечений хайлайтер наноситься на шкіру припудрену, а рідкий - на тональну основу. Якщо наносити кремоподібні текстури поверх сухих, продукт може братися плямами та “з'їдати” тон.


Щодо вибору форми засобу та консистенції, також є деякі правила. Для жирного типу шкіри підходить пресована форма пудри. Також за її допомогою можна замаскувати сліди втоми, правильно розставляючи акценти. Рідкі та кремові продукти ідеальні для сухого типу, вони коригують форму та овал обличчя, а також вирівнюють його рельєф. Такі види стійкіші і довше лежать на шкірному покриві. Пудра дає більш легке та делікатне свічення, може швидше втратити стійкість.

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED