Блискітки для нігтів
Categories
Блискітки для створення неповторного дизайну нігтів
Щоб зробити цікавий та яскравий дизайн манікюру, існує безліч елементів декору. Не звернути увагу на глітери просто неможливо, адже вони так гарно сяють та переливаються на сонці. Зовсім не обов'язково наносити блискітки на всю поверхню нігтя, можна лише розставити акценти на кількох пальцях — і манікюр одразу заграє по-іншому.
У нас представлена велика палітра сухих блискіток для нігтів: від класичних металевих і до насичених кольорових (смарагд, пурпур, синій тощо). ADORE — відомий американський виробник продуктів для нейл-індустрії відмінної якості. Він має багато прихильників серед майстрів манікюру. Купити блискітки для нігтів та отримати безкоштовну доставку від 650 грн можна у нашому інтернет-магазині.
Що таке глітер для манікюру
Це маленькі блискучі частинки, що бувають різних розмірів та текстури. Вони легко наносяться на гель-лаки, ніби прилипаючи, тому дуже зручні у використанні. Після нанесення фіксуються топом, який надає додатковий глянцевий блиск. Такий елемент дизайну не вицвітає та не лущиться на нігтях, що є його безперечною перевагою.
Блискучим пилком можна покривати весь ніготь або декорувати окремі зони, часто його використовують для створення яскравого френчу, де замість білої «посмішки» або поверх неї наноситься глітер. За розміром частинки можуть бути зовсім дрібні, ніби пил, та відносно великі, які можна відділяти одна від одної та наносити пінцетом у необхідні місця.
Види блискіток для нігтів
Є всього два види глітерів — сухі, у вигляді порошку, та рідкі — з домішком прозорого гелю. Перевага першого варіанта в тому, що нанесення може бути більш щільним та яскравим, у той час, як блискучий гель менш пігментований та насичений.
Блискітки бувають різних типів:
- дзеркальні — гладка, ніби полірована, поверхня відбиває світло від кожної частинки і дає гарний яскравий блиск;
- металічні — щільне покриття дає ефект металу на нігтях, що виглядає дуже стильно;
- голографічні — відблискують, ніби веселка, різними кольорами, що створює 3D-ефект;
- прозорі — не такі яскраві, але дуже ефектно виглядають на темній основі, завдяки легкому білому відтінку;
- каміфубукі — відносно великі частинки різного діаметру, що нагадують паєтки;
- глітер-слюда — маленькі блискучі пластівці різної форми та розміру, мають голографічний ефект.
За формою також можуть бути різними:
- круглі;
- ромбовидні;
- шестикутні;
- фігурні: сердечка, зірочки тощо.
Як наносити сухі блискітки на нігті
Перед використанням блискучої пудри необхідно зробити звичайний манікюр з покриттям, але не наносити топ. Для цього потрібно:
- база;
- гель-лак;
- пензлик або аплікатор;
- глітер;
- топ;
- УФ-лампа.
Варіантів дизайну може бути багато, все залежить від фантазії та побажання:
- Суцільне покриття: покритий гелем ніготь занурюється у баночку з блискучим порошком, залишки забираються пензликом. Далі можна сушити в лампі та покривати топом.
- Неповне покриття: щоб отримати не дуже щільний шар, можна притрусити глітером ще не просушений лак. Для цього знадобиться пензлик, з якого треба збивати блискітки рівномірно на всю нігтьову пластину. Далі нанести фінішне покриття та просушити.
- Розтяжка-градієнт: нагадує попередній варіант, але продукт наноситься здебільшого на вільний край і менше на решту довжини, завдяки чому виходить ефект омбре. Це можна робити як на кольорову базу, так і на гель-лак, далі закріпити та сушити в лампі.
- Сяючий дизайн: продукт наноситься пензликом на непросушений гель-лак у вигляді візерунків чи ліній. Дизайн закріплюється топом.
Наносити блискітки можна і на просушений кольоровий лак ще до топу, завдяки тому, що він має липку основу та добре прикріплює до себе сяючий пилок. Таке покриття буде менш інтенсивним, ніж у випадку нанесення на ще непросушений гель. Також є варіант з покриттям на непросушений топ, таким способом зручно робити посипку по всій поверхні нігтя.