Стрази для нігтів
Categories
Стрази для нігтів — вишуканий елемент дизайну манікюру
Внести родзинку та додати акцент у манікюр дуже легко, для цього існує безліч елементів дизайну. Найяскравіші з них — стрази для нігтів, купити які можна в нашому інтернет-магазині. Ми зібрали найактуальніші кристали різних кольорів та розмірів від відомих виробників:
Виберіть необхідний варіант та розбавте однотонний манікюр яскравими камінцями, що переливаються на сонці, ніби справжнє дорогоцінне каміння. Особливу увагу варто приділити стразам SWAROVSKI, які виглядають на нігтях дуже вишукано. Вони мають багато граней, що яскраво переливаються, а на звороті плоскі, через що їх досить зручно закріпляти. Є безбарвні варіанти з основою з фольги, а також кольорові з великою палітрою відтінків.
Види стразів для манікюру
Різновидів кристалів для нігтів є багато, вони відрізняються за матеріалом, формою, розміром тощо, на цьому варто зупинитись більш детально. Отже, за матеріалом вони бувають з:
- акрилу та пластику;
- скла;
- кришталю;
- кераміки.
За забарвленням стрази бувають кольорові та безбарвні. Другі — прозорі, але мають гарний райдужний або перламутровий відблиск та нагадують справжнє дорогоцінне каміння. Гарно виглядають на кольоровій основі з гель-лаку.
За формою також є різні варіанти:
- круглі — бувають плоскі та конусні. Перші досить зручно клеяться до нігтів завдяки своїй рівній поверхні, мають скошені грані. Другі більш об'ємні та менш зручні для носіння, але мають багато граней, завдяки чому дуже гарно переливаються;
- фігурні — мають різні форми: трикутник, квадрат, серце тощо;
- перлини — досить об'ємний варіант у вигляді перламутрової перлини, що цікаво грає на сонці;
- піксі — маленькі кришталеві камінці, що імітують діаманти, часто клеяться щільно на всю поверхню нігтя, що виглядає дуже ошатно, але існують й інші варіанти дизайнів з цими стразами.
За розміром цей елемент декору манікюру також буває найрізноманітнішим. Ось, приміром, розмірний ряд виробника SWAROVSKI: 3,4,5,6,8,10,12,16,20. Як бачимо, обрати потрібний діаметр не складе жодних труднощів. Для зручності розмір вказується разом з літерами «SS». При виборі варто враховувати розмір самої нігтьової пластини, щоб все виглядало доречно.
Як правильно кріпити стрази на нігті
Перед тим, як приступати до роботи зі стразами, необхідно мати базовий набір інструментів. Для зручного тримання кристалів є декілька варіантів:
- тонкий пінцет;
- зубочистка;
- дотс (ручка для нанесення малюнків, яка також підходить для наклеювання стразів);
- апельсинова паличка;
- тонкий пензлик.
Також під рукою має бути стандартний набір для манікюру:
- стрази;
- інструмент для стразів;
- знежирювач;
- дегідратор;
- праймер;
- база;
- гель-лак;
- топ;
- УФ-лампа.
Камінці фіксуються безпосередньо на базу або топ, а далі просушуються у лампі. Найкраще підійде покриття густої консистенції.
- Наносимо невелику краплю бази на ніготь у місця, де буде кристал. Крапля має бути трохи більшою за діаметр камінця.
- Беремо страз та трішки втоплюємо його в базі для доброї фіксації.
- Просушуємо в лампі до 15 секунд.
- Каучуковим базовим покриттям робимо обводку стразів за допомогою тонкого пензля. Знову просушуємо ще 15 секунд.
- Глянцевим топом покриваємо ділянки, де немає дизайну, та просушуємо в лампі 2 хвилини.
Як зняти стрази з нігтів
Процес зняття кристалів майже нічим не відрізняється від звичайного зняття гелевого покриття. Варіантів кілька: фрезер або ремувер. Перший спосіб, звичайно, швидший, але якщо вдома немає апарату, цілком можливо зняти дизайн другим способом.
Якщо обираємо хімічний вид зняття, треба пройти кілька етапів на його шляху:
- Зворотною стороною пушера, сокиркою, пробуємо піддіти страз, якщо він піддається, обережно його прибираємо. Якщо ні — краще не докладати великих зусиль, щоб не травмувати нігтьову пластину.
- Звичайним способом, вказаним на флаконі ремувера, розмочуємо покриття, а стрази зійдуть разом з ним. Для цього потрібна фольга або спеціальні ковпачки та ватні диски.
- На четверту частину ватного диску наносимо рідину для зняття, зверху одягаємо ковпачки або прикладаємо фольгу та чекаємо вказаний час. Допускається перевищення часу витримки на 3-5 хвилин, адже маємо більш товсте покриття, ніж звичайно.
- Пушером або апельсиновою паличкою знімаємо розм’якшений гель-лак разом зі стразами. Якщо не вийшло з першого разу, можна зробити процедуру повторно до повного розм'якшення.