Гель для нарощування

Гель для нарощування

Categories

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-42 з 86

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Гель для нарощування — легкий спосіб моделювання нігтів

Для нарощування нігтів існує декілька варіантів: акрил, полігель, біогель, гель тощо. Гель для нарощування — природний полімер, один із найбільш розповсюджених матеріалів для моделювання та укріплення нігтьової пластини. Це універсальний продукт, що точно не буде зайвим у арсеналі майстра манікюру та новачка, який прагне влаштувати нейл-салон у себе вдома. Адже такий гель достатньо простий у використанні.

 

Цей матеріал:

  • вирівнює нігтьову пластину;
  • укріплює та потовщує нігті, завдяки чому вони стають міцними та відростають без перешкод;
  • подовжує строк носіння гелевого покриття, що не буде сколюватись;
  • попереджує розшарування нігтів

 

Adore та PNB — виробники продуктів високої якості для нейл-індустрії. У нашому інтернет-магазині Ellio представлені прозорі, камуфлюючі та білі гелі для нарощування, а також моделюючі гелі у різних об’ємах. Нагадуємо, що від 650 грн ми пропонуємо безкоштовну доставку. 

 

Види гелів для нарощування

Вирішили купити гель для нарощування нігтів? Спершу потрібно дізнатись, які види існують, щоб обрати найбільш підходящий варіант. Отже, цей продукт буває:

  • трифазний — складається з трьох видів продуктів, кожен з яких має своє призначення. Перший виступає у ролі праймера і бази та відповідає за зчеплення гелю з нігтем. Зазвичай він має рідку консистенцію. Другий продукт у цій ланці є більш густим та потрібен для безпосереднього моделювання нігтів та їх корекції. За їх допомогою вибудовується форма майбутнього нігтя. Третій засіб виступає у ролі фінішного укріплюючого покриття з гарним глянцевим блиском. Він запечатує нігтьову пластину та захищає її та всі попередні шари від деформації та пошкоджень; 
  • двофазний — складається з двох етапів. Перший засіб відповідає за підготовку нігтьової пластини та її подальшого скріплення з гелевим покриттям, а також моделює. Другий матеріал дає міцність та укріплює, роблячи нігтьову пластину більш щільною; 
  • однофазний — самостійний продукт, що поєднує в собі характеристики попередніх засобів, підходить, як для моделювання нігтів, так і їх зміцнення. Це найбільш зручний та швидкий спосіб наростити нігті, адже потрібен один засіб замість трьох. Але для ламких та слабких нігтів краще обрати трьохфазний або двофазний набір, де для укріплення відведений окремий продукт, який дає більше зміцнення.   

 

За кольорами гелі для нарощування нігтів бувають:

  • камуфлюючий — максимально імітує природній колір нігтя, виглядає дуже натурально. Часто використовується як основа для французького манікюру. Це нюдові, бежеві, рожеві та персикові відтінки. Використовується для вирівнювання нігтьової пластини та її зміцнення. Нарощений ніготь нюдового кольору виглядає дуже природно, тому його важко відрізнити від натурального нігтя. До того ж, такий колір дуже непомітно відростає, що дуже зручно; 
  • білий — використовується для нарощування у вигляді французького манікюру. Білим гелем заповнюється «посмішка», він дуже пластичний і цупкий, тому легко наноситься на вільний край; 
  • прозорий — добре вирівнює та зміцнює ніготь, слугує основою для кольорового покриття. Також можна не покривати нігті кольором для отримання максимально природного результату, ніби на них нічого немає, крім приємного глянцевого відблиску. На прозорому гелі зручно працювати з різними формами та виконувати будь-які дизайни та техніки. Що дуже важливо — з часом він не жовтіє;
  • кольоровий — щоб не покривати нарощений шар гель-лаком з кольором, можна обрати одразу кольоровий гель для нарощування. Палітра кольорів найрізноманітніша: від пастельних до яскравих з шиммером.

 

Як нарощувати нігті гелем 

За консистенцією цей продукт достатньо в’язкий та в міру густий, тому для його використання знадобляться інструменти:

 

  • плоский пензлик для нанесення продукту;

  • форми для нарощування;
  • база та топ;
  • кольоровий гель-лак, якщо нарощування прозоре;
  • одна пилочка для натуральних нігтів, друга для штучних 180/240 гріт;
  • шліфувальний баф;
  • апельсинова паличка;
  • лампа для сушки від 36 Вт.

 

Продукти, що потрібні для створення манікюру та підготовки нігтів, є незмінними: знежирювач, дегідратор, праймер та безворсові серветки.

 

Кроки нарощування наступні: 

  1. Готуємо нігтьову пластину, як звичайно, робимо манікюр, обрізаємо кутикулу та починаємо обпилювання.
  2. Нігті не потрібно зрізати повністю, вільний край можна залишити, він ніяк не завадить нарощуванню.
  3. На оброблену знежирювачем, дегідратором та праймером нігтьову пластину наносимо продукт для нарощування. Якщо це трифазна система, спочатку наноситься база та просушується.
  4. Далі, якщо нарощування на формах, їх слід одягти на пальці за інструкцією, після чого можна накладати гель для моделювання нігтів.  
  5. Плоским пензликом набираємо гель та викладаємо на ніготь та форму до потрібної довжини. Слід накладати матеріал рівно та уникати горбки на поверхні. Оскільки свіжий гель пластичний, для його саморозрівнювання можна перевернути руку долонею догори, так продукт рівномірно розподілиться по всій поверхні нігтьового ложе. Після цього можна просушувати нігті в лампі.
  6. Після сушки можна знімати форми та приступати до обпилювання крупнозернистою пилкою. Робимо однакову форму та довжину. Нерівності на поверхні нігтя також можна прибрати за допомогою пилки та бафа.  
  7. Утворений пил прибираємо безворсовою серветкою, змоченою Nail Prep.  
  8. Якщо покриття прозоре, поверх нього можна нанести та просушити кольоровий гель-лак. А далі, за необхідності, створюємо дизайн.     
  9. У разі виконання трифазного нарощування, закріпляємо отриманий результат третім, фінішним, покриттям. 
  10. Безворсовою серветкою та клінсером знімаємо липкий шар.

 

Перевага саме такого виду моделювання нігтів полягає у тому, що нарощений гель можна не знімати кожного разу, як він відросте. Можна робити корекцію, докладаючи матеріал у місце, де ніготь відріс. У середньому такий манікюр носиться 4 тижні, він надійно захищає нігті та не дає їм ламатися. Знімати таке покриття необхідно фрезером або пилкою з великим абразивом. 

 

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED