Баночний віск

Баночний віск

Categories

Відобразити як Таблиця Список

1 елемент

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Теплий баночний віск для депіляції

Баночний віск — один із різновидів восків для депіляції тіла. Він відноситься до теплого типу, тобто, його потрібно попередньо розігрівати. На відміну від гарячого, його температура плавлення менша — 37°-39°. Такий вид частіше обирають для зон, де волосся менш жорстке та площа на тілі більша, наприклад, ноги, спина чи живіт. А з зоною бікіні та пахвами, де волоски жорсткіші, краще справиться гарячий віск. 

 

Теплий віск у банках можна купити в Ellio з безкоштовною доставкою від 650 грн. Ми пропонуємо жиророзчинні воски від виробника BYOTHEA та воски для депіляції DEPILIA з різними компонентами у складі. Кожен з видів призначений для певного типу шкіри та має своє призначення. Наприклад, арганова олія зволожує, а тальк заспокоює, віск з шоколадом підходить для зони над губою та бікіні, а цинк заспокоює чутливу шкіру. 

 

Основа цього продукту — бджолиний віск, природні компоненти та натуральні масла. За консистенцією він буває кремовим або гелевим, потрібний варіант обирає майстер, у залежності від запиту на зону на тілі, яку необхідно депілювати. 

 

Як користуватись баночним воском

Оскільки не кожен має вдома професійний баночний воскоплав, частіше такий різновид воску обирають майстри для салонів. Проте, існує альтернатива воскоплаву — розігрівання на паровій бані. Незручність цього способу полягає у неможливості виміру точної температуру воску, що може призвести до опіків шкіри. Якщо діяти обережно і не доводити продукт до кипіння, цілком можливо застосувати його вдома.

 

Що для цього потрібно: 

 

  • антисептик для дезінфекції шкіри;
  • засіб для обробки шкіри перед депіляцією;
  • паперові смужки;
  • шпатель для нанесення воску;
  • тальк, у разі чутливої шкіри;
  • олія для видалення залишків продукту зі шкіри;
  • заспокійливий лосьйон після депіляції.

 

Кроки проведення процедури:

 

  1. Шкіра на обраній ділянці має бути чистою та сухою, для цього її необхідно підготувати за допомогою антисептичного засобу, а потім нанести лосьйон до депіляції. 
  2. Для досягнення повної сухості рекомендовано використовувати косметичний або аптечний тальк, який поглине зайву вологу та мінімізує подразнення після процедури. 
  3. Щоб розігріти віск у воскоплаві, банку необхідно помістити всередину пристрою та зачекати зазначений час, поки індикатор не просигналізує про готовність продукту до використання. 
  4. Спеціальним шпателем набираємо розігрітий віск та розподіляємо по напрямку росту волосся у необхідній зоні тонким шаром у формі смужки. Зверху накладаємо паперову смужку та легко притискаємо до воску на шкірі, залишаючи вільний край, за який буде зручно вхопитися.   
  5. Різким рухом відкриваємо смужку паралельно шкірі (не вгору) проти росту волосся. Якщо на поверхні залишилися волоски, можна повторити процедуру у тій же зоні, проте це небажано робити більше трьох разів, інакше може виникнути подразнення або невеликі синці. 
  6. Коли процедуру завершено, залишки воску прибираються олією або спеціальними серветками для видалення. 
  7. Після цього шкіру необхідно зволожити та заспокоїти за допомогою гелю чи лосьйону після депіляції. 

 

Рекомендовано кілька днів утримуватися від відвідування сауни чи солярію, щоб шкіра остаточно загоїлась та не була подразненою. Через 5-6 днів після процедури з видалення волосся бажано зробити скрабування, це запобігає вростанню волосків та відлущить ороговілу шкіру. 

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED