Допоміжні засоби
Categories
Допоміжні засоби після депіляції
Комфорт депіляції тіла залежить від наявності допоміжних засобів, які прибирають подразнення та зволожують шкіру. До таких продуктів відносяться вершки, крем, лосьйон, гель та масло після депіляції. Вони містять корисні природні компоненти, що сприяють загоєнню та швидкому відновленню шкірного покриву.
Ellio пропонує купити якісні допоміжні засоби після депіляції від брендів Jerden Proff і YRE з безкоштовною доставкою від 650 грн. Маємо невеликі флакони на 150 мл для домашнього використання та зручні великі упаковки на 500 мл, що ідеально підійдуть для салонів краси. Такі продукти підходять як після гоління, так і після видалення волосся воском або цукровою пастою.
Види засобів після депіляції
Всі ці продукти мають схоже призначення та активні компоненти, проте відрізняються за текстурою та щільністю. Вони бувають таких видів:
- крем — має щільну текстуру, зволожує шкіру та прибирає відчуття сухості та стягнутості, попереджає й прибирає подразнення і почервоніння. Засіб робить шкіру м’якою, гладенькою та шовковистою завдяки багатому складу на олії та вітаміни. Є спеціальні креми, що уповільнюють ріст волосся та запобігають вростанню волосків;
- гель — легший за текстурою, чудово заспокоює подразнення та підходить для чутливої шкіри. Якщо у складі є алое чи пантенол, ці компоненти пришвидшують регенерацію й загоєння шкірного покриву. Є гелі з ментолом у складі, що надають охолоджувальний ефект для швидкого заспокоєння;
- вершки — легкий, ніжний та м’який продукт, швидко поглинається, не залишає плівки. Вершки насичують та зволожують шкіру, а крім цього мають дуже приємний тонкий аромат, що тримається на тілі;
- олія — прибирає відчуття сухості та стягнутості, запобігає лущенню шкіри та чудово зволожує. В складі має натуральні масла та різноманітні вітаміни. Олія рівномірно розподіляється, швидко поглинається та не лишає масного сліду. Нею також можна видаляти залишки жиророзчинного воску з тіла;
- лосьйон — найбільш легкий за текстурою, дещо водянистий, пом’якшує дерму та дає додаткове зволоження без обтяження шкіри. Зазвичай такий продукт насичений активними природними компонентами, екстрактами рослин (ромашка, м’ята, алое тощо). Охолоджувальний лосьйон підійде чутливій шкірі для заспокоєння почервонінь та подразнень;
- молочко — консистенція середня між кремом та гелем, продукт легко розподіляється по шкірі, не залишає плівки, дає відчуття легкості, м’якості та зволоженості.
Правила догляду за шкірою після депіляції
Щоб шкіра після депіляції довше залишалась гладенькою та м’якою, варто дотримуватись простих правил після видалення волосся:
- Шкіру потрібно регулярно зволожувати, це робить її еластичною та допомагає уникнути лущень та сухості. Особливого зволоження вона потребує після епіляції, коли дерма стає чутливою та подразненою.
- Засіб необхідно підібрати до свого типу шкіри, наприклад, суха потребує зволоження, подразнена — заспокоєння. З кожним запитом справляється окремий продукт, наприклад, крем або лосьйон, але максимального ефекту можна досягти, використовуючи ряд засобів у комплексі.
- Скрабування шкіри — важлива та корисна звичка для уникнення вростання волосся та відлущення ороговілого шару шкіри. Після використання скрабу шкірний покров швидше відновлюється. Проте його не можна відразу застосовувати після депіляції, краще робити це як мінімум через три дні після видалення волосся. Повторювати процедуру рекомендовано один-два рази на тиждень.
- Одразу після епіляції краще уникати високих температур у вигляді сауни та гарячої ванни. Також не рекомендовано перші кілька днів відвідувати басейн через високу концентрацію хлору у воді, який може потрапити у мікроскопічні рани після депіляції. Сюди ж можна віднести засмагу одразу після процедури, адже є ризик отримання опіків та подразнень. Відвідування спортзалу також краще відкласти хоча б на день щоб не подразнювати шкіру.