Касетний віск
Categories
Касетний віск для депіляції
Видалення небажаного волосся на тілі за допомогою касетного воску вважається одним із найзручніших способів. Для його використання достатньо мати воскоплав та паперові смужки. Розігрітий касетний віск добре захоплює навіть тонкі волоски від 5 мм, добре схоплюється на шкірі та ретельно прибирає волосся, не лишаючи подразнення.
Таким засобом можна депілювати ноги, обличчя чи зону бікіні у домашніх умовах та в салонах краси. В залежності від зони для депіляції, можна обрати касету потрібної ширини, з якою легше дістати важкодоступні місця. Віск у картриджі має бути розігрітий до 38°-43° — це оптимальна температура, коли продукт всередині достатньо рідкий, і в той же час не надто гарячий, щоб не залишати опіки на шкірі.
В інтернет-магазині Ellio представлена ціла лінійка воску в картриджах від італійського виробника Byothea. Кожен з видів має своє призначення та особливості: наприклад, є різновиди з тальком, що підходять для чутливої шкіри або види без запаху для алергіків.
Від 650 грн пропонуємо безкоштовну доставку.
Види касетного воску
Віск у картриджах відрізняється за складом, консистенцією та призначенням. Його основні різновиди:
- класичний — універсальний, підходить всім типам шкіри та для всіх зон на тілі, навіть делікатних. Добре захоплює тонкі волоски;
- гелевий — синтетичний, тому гіпоалергенний, підходить для власників чутливої шкіри. Легкий за консистенцією та зазвичай прозорий. Він не застигає на шкірі, а фіксується на волоссі, тому не травмує та не подразнює шкіряний покров;
- кремовий — має щільнішу консистенцію, ніж попередній вид, досить еластичний. Добре підходить для сухої та чутливої шкіри, тому що дає додатковий зволожуючий ефект;
- жиророзчинний — підходить для нормальної шкіри та жорсткого волосся або волосків середньої жорсткості. З ним досить зручно працювати, адже такий тип не прилипає до рук та не кришиться;
- водорозчинний — оскільки до складу входить цукор, такий різновид розчиняється у воді. Він досить липкий, тому добре захоплює та вириває навіть пушкове волосся.
У складі касетні воски містять різні добавки, які впливають на колір самого продукту. В залежності від потрібного ефекту, є різні природні компоненти. Вони призначені, наприклад, для заспокоєння шкіри чи заживлення, насичення чи зволоження. До найпоширеніших складників відносяться:
- алое;
- арганова олія;
- мед;
- цинк;
- кокос;
- масло ши;
- шоколад.
Правила використання касетного воску
Користуватись касетою з воском зручніше за наявності спеціального електричного воскоплаву. Він швидко розігріває продукт та підтримує необхідну температуру для депіляції. Альтернативою воскоплаву є нагрівання касети на водяній бані, але це менш зручний та надійний метод. Окрім воскоплаву для процедури знадобиться:
- гель чи лосьйон для обробки шкіри до епіляції;
- віск;
- тальк;
- паперові смужки;
- олія або спеціальні серветки для прибирання залишків;
- заспокійливий лосьйон.
Інструкція з використання:
- Восковий картридж необхідно вставити у воскоплав та зачекати зазначений у інструкції час. Зазвичай нагрівання займає в середньому 20 хвилин.
- В цей час готуємо шкіру до процедури. Для цього її потрібно протерти спеціальним засобом до депіляції.
- На суху шкіру аплікатором наносимо віск у вигляді смужки у напрямку росту волосся. Якщо шкіра чутлива або волога, на неї попередньо можна нанести косметичний чи аптечний тальк.
- На смужку воску накладаємо паперову смужку з відступом у 5 см, щоб за неї було зручно взятися рукою.
- Щоб зірвати зі шкіри бандаж, однією рукою необхідно притиснути шкіру, а другою різким рухом зірвати папір у напрямку проти росту волосся.
- Якщо після процедури на шкірі є залишки воску, його можна прибрати за допомогою олії чи спеціальних серветок.
- Після цього на шкіру нанести зволожуючий та заспокійливий лосьйон.