Парафіноплави

Парафіноплави

Categories

Відобразити як Таблиця Список

1 елемент

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Парафіноплави для парафінотерапії

Для відновлення шкіри рук та ніг є чудова процедура — парафінотерапія. Завдяки косметичному парафіну шкіра зволожується, пом’якшується, омолоджується, стає еластичною та м’якою. Процедуру можна виконати як в салоні краси, так і вдома, головне, потрібно мати всі необхідні речі для цього.  

 

І перше та найголовніше у цьому списку — парафіноплав або парафінотопка.  Цей пристрій плавить віск та постійно підтримує температуру до 55°, щоб він не твердів і в той же час був комфортним для занурення. У нашому інтернет-магазині є зручна парафінова ванночка в комплекті з набором для парафінотерапії. Окрім набору, Ellio пропонує безкоштовну доставку на парафінотопку. 

 

Ванночка має два режими: перший — підігрів, а другий — підтримання температури. Для визначення готовності апарату до використання, є спеціальний світловий індикатор. Коли лампочка горить, відбувається процес нагрівання, коли гасне — можна приступати до парафінової терапії. 

 

Що потрібно для парафінотерапії

 

Парафінову ванночку дуже легко використовувати, особливо, коли в комплекті є все необхідне для цього:

 

  • спеціальний косметичний парафін;
  • рукавички; 
  • олія;
  • пензлик.

 

За бажанням, до процедури можливо нанести скраб для шкіри, який прибирає ороговілі частинки та готує шкіру до контакту з парафіном і маслами у його складі. Так корисні та зволожувальні компоненти проникнуть в шкіру ще глибше. Якщо це парафінотерапія ніг, для додаткового ефекту знадобляться спеціальні термочобітки. В кінці терапії замість олії можна нанести живильний крем для рук чи ніг, який надасть додаткове зволоження. 

 

Як користуватись парафіноплавом

Якщо зібрано все необхідне для процедури з відновлення шкіри рук і ніг, приступаємо безпосередньо до застосування парафінотопки: 

 

  1. Робимо скрабування шкіри за інструкцією за потреби. 
  2. Додаємо косметичний парафін до парафінотопки. Чекаємо, поки він розігріється до необхідної температури, для цього орієнтуємось на індикатор. До речі, вітаміни та масла у складі дають додатковий ефект зволоження та тонізування шкіри, тому варто звернути увагу на віск з корисними речовинами, наприклад, алое, вітаміном Е, маслом персика тощо. 
  3. Парафін має стати рідким, це означає, що він готовий до використання. Чисті руки чи ноги занурюємо у парафін, попередньо переконавшись, що він не надто гарячий. Для попередження опіків пристрій оснащений спеціальною решіткою, яка слугує бар’єром та не дозволяє торкатися до нагрівача.  
  4. Занурюємо руки чи ноги не менше 4 разів у розігрітий віск з невеликим інтервалом між зануреннями.
  5. Одягаємо одноразові поліетиленові пакети, поверх них— терморукавички або термочобітки, а якщо їх немає, пакети зверху можна накрити рушником. 
  6. Очікуємо у середньому півгодини, після чого прибираємо парафін та змащуємо кінцівки олією чи жирним кремом.  
© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED