Сонцезахисна косметика
Categories
Сонцезахисна косметика – яку вибрати
Здоров'я шкіри має величезне значення, на нього може впливати ряд факторів, у тому числі зовнішніх, наприклад вплив ультрафіолету. Щоб захистити шкірний покрив від UVA, UVB та UVC УФ-променів, слід користуватися спеціальними захисними засобами.
Купити сонцезахисну косметику високої якості можна в інтернет-магазині Ellio. У нас є різні види та форми засобів, які дозволяють зберегти здоров'я та молодість шкіри. На замовлення від 950 грн діє безкоштовна доставка.
Сонцезахисна косметика – види
Помилково вважається, що засоби для захисту від сонця наносяться виключно влітку під час відпочинку на морі. Насправді ж, сонце може бути активним цілий рік, тому шкірний покрив важливо захищати при високому індексі ультрафіолету. Як правило, взимку він низький. Якісний і правильно підібраний SPF запобігає фотостарінню, виникненню опіків і зниженню якості шкіри. Під час сонячних ванн на підготовлену шкіру засмага лягає рівномірніше.
До найбільш популярних форм захисту можна віднести:
- крем – поширений вид, має середню густоту та підходить для сухої шкіри завдяки відмінним зволожуючим властивостям. Після нанесення утворює невидиму захисну плівку, яка запобігає негативному впливу сонячних променів;
- лосьйон – має меншу щільність, ніж крем, підходить для жирної шкіри, оскільки легко на неї лягає та не перевантажує. Швидко вбирається, не залишає слідів і жирної плівки;
- молочко – також має легку текстуру, це універсальне рішення для всіх типів шкірного покриву. Добре вбирається та не утворює неприємну липку або жирну плівку;
- спрей – має легку текстуру, зручно розподіляється за допомогою розбризкувача та створює ефективний захист. Має рідку рідку форму, проте для отримання рівномірного шару після розбризкування краще додатково розмазати засіб руками;
- масло – крім виконання своїх першочергових завдань, цей тип чудово підходить для зволоження та живлення шкіри;
- стік – має тверду текстуру та візуально нагадує висувний дезодорант. Можна використовувати як додатковий санскрін, проте щільні текстури ефективніші.
Особливо слід виділити SPF для обличчя, оскільки на ньому шкіра максимально тонка та ніжна. Ця ділянка вимагає особливої уваги та наявності високого ступеня СПФ. Важливо враховувати тип шкіри (сухий, нормальний, жирний або комбінований), щоб косметичний продукт комфортно лежав на шкірному покриві, не пересушував його і, навпаки, не провокував надмірного вироблення себуму.
На що слід звернути увагу
Немаловажним при виборі вважається склад, оскільки крім захисних компонентів у ньому повинні знаходитись і доглядові – вони забезпечують необхідне живлення, заспокоюють, нормалізують водний баланс і регулюють вироблення шкірного жиру. До цінних складових формули можна віднести вітаміни, мінерали та рослинні екстракти.
Також на будь-якому флаконі з косметичним фільтром вказано рівень захисту, іншими словами – ступінь SPF (Sun Protection Factor). Чим вища цифра, тим ефективніше працює засіб. Тому білосніжкам і смаглявим людям слід вибирати різні засоби. Зазвичай показник коливається від 10 до 100, де 10 – слабкі захисні властивості (підходить для засмаглої шкіри або в прохолодні пори року), а 100 – максимальний рівень захисних властивостей (підходить для дітей та непідготовленого до засмаги шкірного покриву). Оптимальним можна назвати рівень 50.
Важливо, щоб сонцезахисна косметика була розрахована на всі шкідливі види променів. До найпоширеніших відносяться UVA, UVB та UVC. Ця інформація має бути вказана на упаковці. Санскрін наноситься за 10-15 хвилин до виходу на сонце, після розподілу слід дочекатися поглинання. Влітку, особливо на пляжі, коли ділянки тіла є максимально відкритими, слід регулярно відновлювати нанесення, зокрема після купання у воді.