Рідини для нарощування вій
Categories
Рідини для ламінування та нарощування вій
Альтернативою щоденному фарбуванню вій тушшю є нарощування та ламінування. З цими процедурами зникає необхідність щонайменше 3 тижні щоранку фарбувати вії, що економить багато часу під час вранішніх зборів. А ефект від ламінування може триматися до 3 місяців, що дуже зручно. Продукти для підготовки вій слід використовувати обережно згідно з інструкцією, адже вони призначені для професійного використання в салонах краси.
Для нарощування та ламінування потрібно підготувати вії за допомогою спеціальних продуктів — зокрема, знежирювача та праймера. Адже будь-які наступні кроки не матимуть сенсу без правильно підготовленої основи. В нашому інтернет-магазині Ellio можна купити знежирювач (Pre-treatment) та праймер (Primer) високої якості від KODI. Від 650 грн пропонуємо замовити рідини для ламінування та нарощування з безкоштовною доставкою.
Що потрібно підготувати лаш-майстру
Для нарощування майстру необхідно мати такий набір:
- вії для нарощування потрібної довжини;
- пінцети — прямий та вигнутий;
- професійний клей;
- нефритовий камінь для клею;
- мікробраші для вій;
- ремувер;
- закріплювач;
- знежирювач;
- праймер.
Набір для ламінування виглядає так:
- три склади: перший — для ліфтингу, другий — для об’єму та фіксації, третій — для зволоження й насичення;
- професійний силіконовий клей для ламінування;
- бігуді для повік із силікону;
- праймер;
- знежирювач;
- патчі для нижніх повік;
- кератин або кондиціонер;
- мікробраш;
- ватні палички;
- гребінець або щіточка для розчісування вій;
- барвник та окислювач;
- ємність для фарби.
Як користуватись знежирювачем для вій
У підготовці вій до нарощування або ламінування першим етапом є знежирення, адже чисті вії — фундамент для майбутніх маніпуляцій. Знежирювач ретельно очищує кожну війку від шкірного жиру та будь-яких забруднень, а також дезінфікує.
Кроки використання продукту наступні:
- Знежирювач необхідно нанести на вії з обох боків щіточкою. Під час процесу знежирення та підготовки вій очі мають бути закритими.
- Продукт рівномірно розподіляється за допомогою мікробрашу.
- Ретельно прочесати вії та видалити залишки Pre-treatment, після чого можна переходити до наступного етапу — використання праймера.
Як користуватись праймером для вій
Праймер — не менш важливий продукт за знежирювач, тому не варто нехтувати ним та пропускати жоден з етапів підготовки. Адже є хибна думка, що це майже однакові продукти та можна обмежитися лише одним.
В першу чергу, ці два засоби відрізняються складом: праймер більш агресивний, адже має серед складників луг, задача якого підсушити волоски перед процедурою та розкрити лусочки натуральних вій. Завдяки цьому адгезія буде якіснішою, у випадку з нарощуванням, це означає краще зчеплення зі штучними віями, а при ламінуванні — кращу взаємодію зі складами, що наносяться на вії.
Застосування праймера схоже на користування знежирювачем:
- Невелику кількість праймера нанести на обидва боки вій за допомогою щіточки. Продукт достатньо концентрований, тому його потрібно зовсім небагато.
- Primer швидко випаровується, а, отже, працювати з ним також потрібно швидко. Для цього засіб слід рівномірно розподілити мікробрашем. Після цього можна приступати безпосередньо до виконання процедури.
Варто пам’ятати: очі мають бути щільно закритими, адже потрапляння продукту в око чи на слизову може залишити опік та сильно пекти.
Для чого потрібен кератин для вій
Ще один досить важливий продукт у догляді за віями та бровами — кератин. Він збагачує волоски натуральним кератином, який втрачається через постійне фарбування, ламінування та вплив навколишнього середовища.
Кератин від Kodi, який можна купити в інтернет-магазині Ellio, попереджає випадання волосків, робить їх товщими, зміцненими, щільними, об’ємними та збагаченими.
Користуватись кератином для вій та брів досить просто завдяки аплікатору, який є в флаконі. Його можна наносити у якості профілактики після використання косметичних засобів, а також взимку та влітку в якості захисту від морозу та сонця.