Окисники

Окисники

Categories

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-42 з 51

Сортувати у порядку збільшення
  1. Крем-активатор 12% Spa Master Cream Activator, 930 мл
    Крем-активатор 12% Spa Master Cream Activator, 930 мл
    Спеціальна ціна 271,80 ₴ Звичайна ціна 302,00 ₴
  2. Крем-активатор 3% Spa Master Cream Activator, 930 мл
    Крем-активатор 3% Spa Master Cream Activator, 930 мл
    Спеціальна ціна 271,80 ₴ Звичайна ціна 302,00 ₴
  3. Крем-активатор 6% Spa Master Cream Activator, 930 мл
    Крем-активатор 6% Spa Master Cream Activator, 930 мл
    Спеціальна ціна 271,80 ₴ Звичайна ціна 302,00 ₴
  4. Крем-активатор 9% Spa Master Cream Activator, 930 мл
    Крем-активатор 9% Spa Master Cream Activator, 930 мл
    Спеціальна ціна 271,80 ₴ Звичайна ціна 302,00 ₴
Сторінка
на сторінці

Окисники для волосся: нюанси вибору

Здорове та доглянуте волосся запорука краси та перше, на що звертають увагу на рівні з нігтями та мейкапом. Для догляду за волоссям існує цілий ряд бьюті-продуктів: від шампунів і масок до фарб і окисників. Останнім слід приділити достатньо уваги, адже вдало і вірно розведений барвник гарантує безпечне фарбування, гарний зовнішній вигляд волосся та здоров'я локонів. Бажаєте купити окисник, але не знаєте який? Ellio вирушає на допомогу.

Отже, що таке окисник, він же проявник, активатор, оксидант? Це вспоміжна, але необхідна речовина на основі перекису водню для активації фарби. Зазвичай вони продаються окремо для змішування саме з професійними видами фарб, адже в побутових проявники входять до комплекту. Активатор потрібен як для аміачних, так і безаміачних фарб.

Скільки саме додавати проявника у фарбник зазначає на пакуванні виробник, але слід пам'ятати, що без оксиду або при порушенні пропорції не відбудеться правильна реакція. Саме тому не можна нехтувати інструкцією на пачці при домашньому використанні.

 

Види окисників для фарби 

Головне, що потрібно пам'ятати: окисники мають певний відсоток вмісту перекису водню, від чого залежить інтенсивність зафарбовування волосся. Завдяки своїм властивостям, речовина проникає вглиб структури локону та дає пігмент. 

Проявники бувають з такими відсотками вмісту реагуючої речовини: 1,2%, 1,5%, 3%, 4,5%, 6%, 9% та 12%. Чим вищий відсоток, тим більш інтенсивним буде фарбування, але і більш шкідливим для волосся. На Ellio доступні до замовлення наступні варіанти:

  • Echosline Hydrogen Peroxide Stabilized; 
  • Matrix Cream Developer; 
  • Nexxt Professional OXY CREAM DEVELOPER;
  • Ing Professional з фруктовими кислотами Oxidante Emulsion;
  • Brelil Oxilan;
  • Epica Oxy Active;
  • Londa;
  • Loreal. 

 

У нас представлені не лише класичні варіанти окисників, а й крем-окислювачі, які вважаються більш щадними до структури локону, завдяки доглядаючим натуральним компонентам у складі, вони дбайливо обволакують локон та ефективно його фарбують. Це особливо актуально при використанні найбільш концентрованих оксидів. До того ж, форма крема зручніша та економніша для використання, ніж звичайний проявник. 

 

Пам'ятайте: перед першим використанням необхідно зробити тест на алергію на невеликій ділянці шкіри. Якщо відчувається дискомфорт, краще не ризикувати!

 

Як правильно вибрати оксидант

Кому ж підходить 3%, а кому 12%? Як вже зазначалось, чим вищий відсоток, тим глибше він проникає у структуру волосся, порушуючи її.

  • 1,5% або 3% підійде для надання натурального відтінку, тонування освітленого волосся або незначної зміни на один тон світліше або темніше. Найкращий і найбільш щадний вибір для слабкого і пошкодженого волосся;
  • 6% — оптимальний відсоток для нормального типу волосся, підходить для зміни на  1-2 тони та зафарбовує сивину;   
  • 9% — краще обирати для фарбування на 2-3 тони світліше чи темніше, а також для зафарбовування глибокої сивини, та жорсткого волосся;
  • 12% — кращий друг радикальних змін образу, адже завдяки йому можна повністю знебарвити волосся та змінити колір до 6 тонів. Не забуваємо, що це найбільш травмуючий вміст оксиданту.

 

Пропорції, в яких потрібно змішувати фарбник та окисник, позначені на пакуванні від виробника. Звичайно, вони та час витримки складу на волоссі залежать від бажаного результату. Чим більше тонів треба змінити, тим зазвичай довше треба тримати фарбу на волоссі, але робити це слід за всіма правилами, щоб не травмувати волосся. 

 

Що означає позначка «vol»

На пакуванні з оксидом для волосся можна зустріти не тільки знак «%», але й «vol», який так само вказує на відсоток вмісту перекису водню у окиснику. Яка ж різниця?

  • % — відсоток, що вказує на вміст чистого перекису в проявнику;
  • vol (volume) об'єм кисню, що вивільняється.

 

Тобто, сенс один, а одиниці виміру різні. Для зручності, відсотки переводяться в об'єми таким чином: 

  • 1,5 % = 5 vol; 
  • 2,1 % =7 vol;
  • 3 % = 10 vol;
  • 6 % = 20 vol;
  • 9 % = 30 vol;
  • 12 % = 40 vol.

 

Після використання фарби для волосся, а особливо з високим вмістом оксиду, рекомендуємо не нехтувати спеціалізованим доглядом. На Ellio величезна кількість відновлювальних засобів, в тому числі масок, спреїв, бальзамів та ампул. А від 650 грн у нас діє безкоштовна доставка до відділення. 

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED